ZigaForm version 5.2.3


 

Zdjęcia produktowe

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Fotografię, która działa jak najskuteczniejszy dział marketingu, sprzedaży oraz system rekomendacji i poleceń dla Twoich klientów. Badania pokazują, że 90% konsumentów wybiera produkty, które są atrakcyjne wizualnie. Daje to gwarancję jakości oraz zmniejsza ryzyko zwrotów i reklamacji.

Pacshot

Fotografie, które świetnie sprawdzą się w sklepach internetowych, katalogach i na stronach www
dowiedz się więcej >>

Zdjęcia w aranżacji / z modelem

Wysokiej jakości zdjęcia z modelem wykonywane są w aranżacji, studiu fotograficznym lub na białych, gładkich tłach
dowiedz się więcej>>

Zdjęcia biżuterii

Szkło, chrom, złoto, srebro to materiały, które są wymagające zw względu na odbijające światło, ale efekty sprawdź sam!
dowiedz się więcej >>

Fotografia kulinarna

Wymaga zadbania o kompozycję, kolory, idealne oświetlenie oraz nadanie smakowitości Twoim potrawom
dowiedz się więcej >>

Zdjęcia na duchu

Zdjęcia na niewidocznych manekinach
dowiedz się więcej >>

Kompozycja ze zdjęć

Zdjęcia, które zaskakują i pokazują rzeczywistość w niebanalnym wydaniu
dowiedz się więcej>>

Zdjęcia packshot

Wysokiej jakości zdjęcia packshot wykonywane na tle pasującym do stylistyki sklepu bądź na białych, gładkich tłach w najlepszym oświetleniu. Takie zdjęcia najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach allegro, amazon, oraz w katalogach reklamowych i POS.

Według badań ponad 90% kupujących podejmuje decyzje o zakupie na podstawie zdjęć.

Zapytaj o bezpłatną próbkę zdjęć Portfolio

Zobacz efekt przed i po zaawansowanym retuszu

Zdjęcia w aranżacji / z modelem

Wysokiej jakości zdjęcia z modelem wykonywane są w aranżacji, studiu fotograficznym lub na białych, gładkich tłach. Tego typu zdjęcia wykorzystuje się do sklepów internetowych, prowadzenia mediów społecznościowych, newsletterów oraz materiałów drukowanych.

W naszym portfolio znajdują się zdjęcia wykorzystujące efekty specjalne: świetlne, particle, dymy i fluidy. Na życzenie klienta tworzymy VFX oraz inne “bajery” budujące atrakcyjne tło. Zaskakujące odbiorców zdjęcia.

Kontakt Portfolio

Zdjęcia biżuterii

Przygotowujemy wysokiej jakości zdjęcia na białym, jednolitym tle produktów trudnych do sfotografowania. Szkło, chrom, złoto, srebro to materiały, które odbijają światło. Mamy swoje specjalnej sposoby i metody, by fotografować tego typu produkty. Potrafimy je atrakcyjnie oświetlić oraz uwidocznić formę i teksturę. Jest to niesamowicie staranny i pracochłonny plan zdjęciowy.
Takie zdjęcia najczęściej wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, na aukcjach allegro, amazon oraz w katalogach reklamowych.

Zapytaj o bezpłatną próbkę zdjęć Portfolio

Zobacz efekt przed i po zaawansowanym retuszu

Fotografia kulinarna

Jedna z najtrudniejszych rodzajów fotografii. Wymaga zadbania o kompozycję, kolory, idealne oświetlenie oraz nadanie smakowitości Twoim potrawom. Wykorzystujemy sztuczki kulinarne światowych fotografów, by wszystko wyglądało naturalnie i smacznie. Eksperymentujemy. Robię zdjęcia poziome, pionowe, z góry i pod kątem (zazwyczaj 20-45 stopni).
Fotografia kulinarna sprawdza się w branży gastro, od restauracji po kawiarnie, ale także w sklepach internetowych sprzedających żywność. Sprawiamy, że klienci oznaczają Twoje zdjęcia jako #foodporn.

Kontakt Portfolio

Zdjęcia na duchu

Wykonujemy także popularne zdjęcia typu duch, czyli zdjęcia na niewidocznych manekinach.
Fotografia wykorzystywana przez firmy odzieżowe do prezentacji swoich kolekcji oraz przez projektantów i producentów ubrań. Dzięki czemu bez wydawania wielkich pieniędzy na modelki i studia fotograficzne mogą tworzyć katalogi dla dystrybutorów.
Tego typu zdjęcia idealnie sprawdzą się dla modowych sklepów internetowych sprzedających także na na allegro, ebay, amazon.

Zapytaj o bezpłatną próbkę zdjęć Portfolio

Sesja modowa

Więcej informacji już niebawem

Kontakt Portfolio

Kompozycja ze zdjęć

Kompozycja ze zdjęć to zabawa formą. Zdjęcia, które zaskakują i pokazują rzeczywistość w niebanalnym wydaniu. Takie fotografie wyróżniają się na tle konkurencji. Łączą w sobie czasem kilka lub kilkanaście oddzielnie zrealizowanych fotografii. Pozwalają w ten sposób wyeksponować to, co jest najważniejsze w nietuzinkowym wydaniu. Kreatywność i niestandardowe kompoztcje to podstawa tej formy zdjęć.

Zapytaj o bezpłatną próbkę zdjęć Portfolio
JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA
01
Próbne zdjęcia – bezpłatnie

Współpracę zaczynamy od wykonania krótkiej serii zdjęć kilku wybranych produktów, aby fotografie spełniały Twoje oczekiwania. Na podstawie wykonanego materiału wspólnie ustalamy ich docelowy styl i procedurę pracy nad pozostałymi produktami.

02
Sesja

Aby zagwarantować komfortowe warunki współpracy decydujemy czy wygodniej będzie jeżeli przyjedziemy po produkty, czy też przywieziemy sprzęt fotograficzny i wykonamy sesję na miejscu. Istnieje również możliwość, aby wysłać produkty pocztą, a my wykonamy sesję w studio i po wykonanej sesji odeślemy produkty.

03
Selekcja i postprodukcja

Selekcję zdjęć możesz wykonać samodzielnie lub możemy pomóc w dokonaniu wyboru fotografii, które trafią do postprodukcji. Kolejnym krokiem jest już sam proces obróbki kolorystycznej oraz retusz.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Zapytaj nas o szczegóły sesji produktowej dla Twojej firmy

Kontakt Portfolio
ZOBACZ TAKŻE