ZigaForm version 5.2.3


Główna 2

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Fotografia i film to doskonałe narzędzie w świecie marketingu, PR-u, sprzedaży oraz obsługi klienta. Poprzez obraz i dźwięk działa bezpośrednio na emocje, pobudza uczucia, skłania do działania – zakupy, rezerwacji!

FILM REKLAMOWY

dowiedz się więcej >>

VIDEOMARKETING

dowiedz się więcej >>

FILM REPORTAŻOWO – PROMOCYJNY

dowiedz się więcej >>

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

dowiedz się więcej >>

SESJA BIZNESOWA

dowiedz się więcej >>

REPORTAŻ

dowiedz się więcej >>

Nasze realizacje

Czym się zajmujemy?

Filmy

Videomarketing jest jednym z najskuteczniejszych sposobów promocji. Nasze zadanie polega na tym, żeby tak wykorzystać to narzędzie, aby Twoja firma rosła. Przygotowujemy nie tylko ogólną koncepcję działań, które można podjąć, ale przede wszystkim robimy filmy i to nas kręci.

Sesja biznesowa

Naszą misją jest pomoc w budowaniu wizerunku Twojej Firmy. Fotografia to często pierwszy kontakt z Twoją firmą i pierwsze skojarzenia o niej. Jeżeli chcesz, aby pierwsze wrażenie było dobre warto pomyśleć o tym, aby zadbać o profesjonalne zdjęcia.

Reportaż

Jeżeli zorganizowałeś wydarzenie, konferencję, wykład, szkolenie lub inne wydarzenie, w które zainwestowałeś bardzo dużo czasu i pieniędzy to warto dołożyć starań, aby jakość relacji z wydarzenia była do niej adekwatna.

Zdjęcia produktowe

Skupiamy się na tym, żeby nasze zdjęcia pomagały w sprzedaży. Pamiętaj, że Twoi Klienci kupują oczami. Firma Ebay kalkuluje, że dodanie chociaż jednej dobrze wykonanej fotografii zwiększa prawdopodobieństwo zakupu o 2%.

Fotografia reklamowa

Najlepszy sposób, żeby pokazać Ciebie i Twój biznes w dobrym świetle. Zdjęcia pomogą Ci się wyróżnić i zabłysnąć – ponieważ są jak garnitur szyty na zamówienie. Takie fotografie mają działać na wyobraźnię widza, budzić pragnienia.

Jak pracujemy?

Wspólnie zaplanujemy sesję i pomożemy się do niej przygotować

Znajdziemy najlepszy sposób pokazania Twojej oferty

Pokażemy Twoją ideę w najlepszym świetle

Zaufali nam